zamknij

Rejestracja telefoniczna

tel. 12 / 256 65 79, +48 793 556 363

Twoja aktualna pozycja: Strona główna » Przychodnia
Strona główna Kontakt Ulubione

Przychodnia

Centrum Medyczne Liszki w jednym miejscu oferuje dostęp do wielu konsultacji specjalistycznych (m.in. internisty, ginekologa, urologa, pediatry, kardiologa, ortopedy, dermatologa, i innych), badań USG i USG doppler, pełnego zakresu badań laboratoryjnych, rehabilitacji, stomatologii oraz porad logopedy i psychologa. Na miejscu dostępna jest także apteka oraz zakład optyczny.

 

Przychodnia jest zlokalizowana około 2 km od granicy Krakowa , na granicy Kryspinowa i Liszek przy drodze krajowej nr 780 (kierunek Oświęcim). Znajduje się tuż  przy obwodnicy autostradowej Krakowa (zjazd Balice lub Mirów). Dzięki takiemu położeniu czas dojazdu z np. Krowodrzy, Ruczaju Zaborze, Klinów, Kurdwanowa, czy Woli Duchackiej lub Skawiny wynosi poniżej 20 minut ! A dojazd z okolicy Placu Centralnego – około pół godziny. Na miejscu dostępny duży parking.

 

Dogodny dostęp dla osób  niezmotoryzowanych zapewniają busy mające przystanki na  Alejach Trzech Wieszczów oraz autobusy miejskie nr  229 i 239  z Salwatora.

 

Przychodnia wykończona jest w charakterystycznych, wesołych i optymistycznych kolorach co wraz z uprzejmą i nastawioną na pacjenta obsługą  oraz sprawną rejestracją  pomaga w uzyskaniu powrotu do pełni zdrowia i sprawności.

« Zobacz wszystkie zdjęcia z tej galerii »

Aktualności

Miło nam poinformować, że nasze Centrum Medyczne rozszerza swoją ofertę o możliwość wykonywania zdjęć RTG. Przy użyciu nowoczesnego cyfrowego aparatu GENDEX ORTHORALIX 9200 wykonujemy zdjęcia panoramiczne i cefalometryczne zębów. Pacjent otrzymuje wynik w formie płyty CD. Zapraszamy!!! więcej »

Zapraszamy do korzystania z nowych usług w Centrum Medycznym Liszki: ECHO serca Pracownia Psychotechniczna więcej »

Informacje

Zasady przyjęć do CENTRUM MEDYCZNEGO

dowiedz się więcej »

NOWI LEKARZE W NASZYM CENTRUM

Miło nam poinformować, że do grona naszych lekarzy dołączyli w ostatnim czasie:

chirurg - dr Wojciech Pirowski

ortopeda - dr Kinga Żarnowska-Bałajewicz

ginekolog-położnik - dr Dagna Ochrem

endokrynolog dziecięcy - dr n.med. Małgorzata Kumorowicz-Czoch

neurolog dziecięcy - dr n. med. Anna Zając

ortopeda - dr Piotr Łata

ginekolog-położnik - dr Piotr Ossowski

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności